Halové turnaje 2019/2020

Termín:                Kategorie:                Místo:                                     Název:                         Obsazenost:

4.1.2020              U14 (2006)           Hala Plechárna Náchod                                           10/10 turnaj uzavřen

18.1.2020            U15 (2005)           Hala Plechárna Náchod                                           10/10 turnaj uzavřen

26.1.2020            U11 (2009)           Hala Plechárna Náchod                                               8/8 turnaj uzavřen

2.2.2020              U13 (2007)           Hala Plechárna Náchod                                                     9/10

Tabulka přihlášených týmů

4.1.2020 18.1.2020 26.1.2020 2.2.2020
  U14 (2006 a ml.) U15 (2005 a ml.) U11 (2009 a ml.) U13 (2007 a ml.)
1 FK Náchod modrá FK Náchod modrá FK Náchod FK Náchod
2 FK Náchod bílá FK Náchod bílá Police nad Metují TJ Sokol Hořiněves
3 MFK Trutnov MFK Trutnov MFK Nové Město nad Metují TJ Sokol Olšany u Prostějova
4 TJ Sokol Olšany u Prostějova TJ Sokol Hořiněves MKS Parasol Wroclaw I. MKS Polonia Stal Swidnica.
5 FC Nový Hradec Králové FC Nový Hradec Králové MKS Parasol Wroclaw II.  SK VTJ Rapid Liberec
6 Moravany / Dašice KS Polonia Bystrzyca AFK Horní Jelení KS Piast Nowa Ruda
7 SK Sparta Kolín GLKS Orleta Krosnowice   SK Vysoké Mýto LZS Starowice
8 MFK Nové Město nad Metují FK Kostelec n. Orl./AFK Čast. Lotnik Jezów Sudecki GLKS Orleta Krosnowice
9 UKS Lechia Dzierzoniów I. 1.FC Žamberk --- MKS Nysa Klodzko
10 UKS Lechia Dzierzoniów II. KS Zjednoczeni Zarów ---

Pořadatel:          FK Náchod spolek

Kde:                  Hala ,,Plechárna"

Mapa a adresa:  Na Hamrech 2001, Náchod 54701

Rámcové propozice:

Halové turnaje ve fotbale pro ročníky 2006, 2005, 2009 a 2007.

Pořadatel: FK Náchod spolek

Datum: 4.1.2020 (U14), 18.1.2020 (U15), 26.1.2020 (U11), 2.2.2020 (U13)

Místo konání: Hala Plechárna Adresa: Na Hamrech 2001, Náchod 54701, Česká republika

Kategorie: 4.1.2020 (U14), 18.1.2020 (U15), 26.1.2020 (U11), 2.2.2020 (U13)

Počet týmů: 8

Startovné: 1500,- Kč. Startovné se platí v hotovosti před nástupem na první utkání v turnaji.

Povrch: Palubovka Kontakty na pořadatele: Ondřej Nejman 724258757 nejmano@seznam.cz

Časový plán: 7:30 prezence, 7:50 zahájení, 8:00 1.utkání, 15:00 - 16:00 vyhlášení výsledků

Ceny: Poháry a medaile 1-3. místo, drobné ceny pro všechny účastníky, dále bude vyhlášen nejlepší hráč, střelec a brankář turnaje

Občerstvení bude zajištěno přímo v hale, v restauraci je možnost zakoupit jídlo i pití.

Technická ustanovení:

1. Hrací plocha je klasické házenkářské hřiště oficiálních rozměrů 40x20m.

2. Branky mají rozměry 5x2m (přípravkovské).

3. Počet hráčů na hřišti: 4+1. V průběhu hry může docházet ke střídání hráčů libovolným hokejovým způsobem. V případě překročení počtu hráčů na hrací ploše, dojde k vyloučení 1 hráče po dobu 1 minuty (v případě obdržení branky v oslabení se hráč vrací do hry) Maximální počet hráčů na soupisce: 12.

4. Hrací doba 1 x 13 minut bez přestávky dle časového rozpisu. Mezi jednotlivými zápasy bude přestávka 2 minuty, proto žádáme trenéry, aby zajistili včasný příchod svého mužstva na utkání, aby nedocházelo ke zbytečným časovým prodlevám !!!

5. Hraje se s míči velikosti 5 (U14,U15) a 4 (U13, U11)

6. Turnaj proběhne dle pravidel ,,malého fotbalu“.

Upřesnění: Auty se klasicky vhazují, rohy se kopou.

ŽK – hráč vyloučen na 1 minutu, poté se vrací do hry. ČK – hráč vyloučen na 1 minutu, dále již ale nesmí do utkání zasáhnout.

Brankář nesmí chytat do rukou malou domů. V případě porušení se kope pokutový kop.

Rozehrávka brankáře: Brankáři není povoleno výkopem z ruky volejem nebo halfvolejem, vyhozením rukou, rozehrát míč přes půlící čáru. V případě porušení následuje přímý volný kop z půlící čáry.

Po položení míče na zem nesmí vzít brankář opět míč do rukou. V případě porušení následuje pokutový kop.

7. Výstroj hráčů tvoří dres s číslem, trenýrky, stulpny a sálová obuv s bílou podrážkou. Všichni hráči jsou povinni mít chrániče holení. Doporučujeme dvě sady dresů rozdílných barev.

8. Čekací doba mezi jednotlivými zápasy jsou 2 minuty.

9. Turnaj budou rozhodovat rozhodčí nominovaní OFS Náchod dle příslušných pravidel FAČR.

10. Případné protesty možno podat do 5-ti minut po skončení příslušného zápasu s vkladem 200,- Kč, při zamítnutí protestu vklad propadá.

Hrací a soutěžní řád:

1. Turnajový systém:

Pro 8 týmů - každý s každým

Pro 10 týmů - turnaj se hraje systémem dvou základních skupin po 5 týmech, které se odehrají systémem ,,každý s každým“. Poté budou týmy, dle umístění v základních skupinách, rozděleny do skupiny o konečné 1.-6. místo (1A,1B,2A,2B,3A,3B) a do skupiny o konečné 7.-10. místo (4A,4B,5A,5B). Do tabulek obou skupin o umístění se budou započítávat vzájemné zápasy týmů, které spolu odehrají v základních skupinách.

2. Bodování: výhra 3 body – remíza 1 bod - prohra 0 bodů.